info@projistotu.cz
772 00 10 20 PO - PÁ 8:00 – 17:00
jediný nezávislý a spolehlivý online srovnávač životního pojištění

Věděli jste, že …

výběr a sjednání životního pojištění, nezabere více jak pár minut?

Druhy životních pojištění

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění v sobě kombinuje pojistnou ochranu s možností dosáhnout zajímavého zhodnocení. Přináší zpravidla vyšší zhodnocení finančních prostředků než v případě kapitálového životního pojištění, které ale nebývá garantováno. Toto pojištění v sobě má mnoho skrytých poplatků, které výrazným způsobem snižují kapitálovou hodnotu. Proto by toto pojištění mělo sloužit pouze ke krytí životních rizik. Investiční životní pojištění dále umožňuje sjednání široké palety připojištění, které ostatní druhy ŽP nenabízí.

Rizikové životní pojištění

Toto pojištění neobsahuje investiční složku a proto ani skryté poplatky. Z tohoto důvodu bývá levnější než investiční životní pojištění. Rizikové životní pojištění je vytvořeno pouze a jen ke krytí pojistných rizik, kterých je stejně jako u investičního pojištění celá řada.

Kapitálové životní pojištění – již se nesjednává

Kapitálové životní pojištění kombinovalo krytí rizika smrti a případ dožití s rezervotvornou složkou. V případě dožití se sjednané doby byla vyplacena pojistná částka. Toto pojištění bylo nahrazeno investičním životním pojištěním, a proto se dnes již nesjednává. Nevýhodou tohoto produktu byla velmi malá nabídka připojištění, naopak zde bylo v minulosti vcelku vysoké garantované zhodnocení vložených finančních prostředků.

Důchodové pojištění – již se nesjednává

Jednalo se o jednu z forem životního pojištění, které sloužilo k naspoření finančních prostředků a zvýšení životního standardu v důchodovém věku. Po dosažení stanoveného věku byla vyplacena jednorázová pojistná částka či pravidelně vyplácený důchod. Tento druh pojištění se již delší dobu nesjednává, pojištění bylo nahrazeno penzijním připojištěním. Nevýhodou tohoto produktu bylo chybějící připojištění. Naopak zde bylo v minulosti vysoké garantované zhodnocení vložených finančních prostředků.

Jistota pro Vás je zásadou společnosti FINOVATIS s.r.o.

Společnost proto přišla s inovativní myšlenkou, jak jednoduše pomoci lidem s vlastní volbou životního pojištění.


Jistotka Vám pomůže s nezávislým výběrem pojištění dle vlastních možností či potřeb a následně nabídne i jednoduché objednání zvoleného pojistného krytí. To vše z tepla domova a s jedinečným finančním bonusem.

Provozovatel

Finovatis, s.r.o.
Petrská 1426/1
110 00 Praha 1

IČ 05056586
DIČ CZ05056586

Spojte se s námi!

Všechna práva vyhrazena © ProJistotu.cz 2019