info@projistotu.cz
772 00 10 20 PO - PÁ 8:00 – 17:00
jediný nezávislý a spolehlivý online srovnávač životního pojištění

Věděli jste, že …

výběr a sjednání životního pojištění, nezabere více jak pár minut?

O nás

Jistota pro Vás je naší zásadou. Proto přišla společnost Finovatis s.r.o. s inovativní myšlenkou, jak jednoduše pomoci lidem s vlastní volbou životního pojištění.

Jako jediná česká společnost jsme vytvořili online srovnávač a eshop životního pojištění v jednom.
S Jistotkou si z pohodlí domova můžete vybrat snadno a rychle pojištění kryjící rizika, která opravdu chcete, a zároveň si vyberete výši pojistného dle vlastních finančních možností.

Životní pojištění je citlivou záležitostí pro každého z nás, kdo myslíme na zajištění sebe sama a svých blízkých. Rozhodli jsme se Vám tedy výběr usnadnit. Připravili jsme pro Vás databází předních pojišťoven ČR, přičemž žádnou z nich nepreferujeme za účelem vlastního zisku. Naopak se soustředíme především na Vás. Jistotou pro Vás je naše licence České národní banky, která zastřešuje celý trh s pojištěním v České Republice a zároveň i vysoké pojištění profesní odpovědnosti, které kryje případné škody způsobené poskytováním odborných služeb.

A v čem jsme jiní?

Vám, našim klientům, dáváme nejen možnost vlastní volby, ale také smluvně garantujeme klientský servis a Vaši důvěru navíc odměníme finančním bonusem.

Přestože jako společnost působíme teprve krátký čas, náš tým ProJistotu.cz se skládá z již ostřílených profesionálů, kteří jsou špičkovými odborníky v oboru. Spokojenost klientů je naší prioritou a zakládáme si na profesionálním přístupu.

Vedení společnosti

Petr Poppelka

Petr Poppelka

„Pocházím z Hronova a věnuji se poradenství v oboru pojišťovnictví více než 12 let jako řádně registrovaný pojišťovací zprostředkovatel. Za tu dobu jsem pomohl najít tu nejvhodnější ochranu či investici stovkám klientů a od roku 2015 se věnuji přípravě nové a na českém i zahraničním trhu dosud nevídané služby ProJistotu.cz. Má filosofie je zužitkovat své zkušenosti a pro klienty přinést naprosto nový druh finančního poradenství: objektivní a nezávislé srovnání produktů životního pojištění a perfektní servis, a to nejen při uzavření vybraného pojištění, navíc s atraktivním bonusem v podobě finančního benefitu pro své zákazníky. Má doména je znalost pojišťovnictví, legislativy, praktických aspektů životního pojištění a osobní přístup ke každému klientovi.“

Adam Leščišin

Adam Leščišin

„Pocházím z Frenštátu pod Radhoštěm a v oboru finančních služeb a IT technologií se pohybuji již od roku 1998. Nejprve jsem Petrovi na začátku roku 2016 jen pomáhal s rozjezdem projektu, a po čase se mi jeho vize zalíbila natolik, že jsem se rozhodl aktivně podílet na vytváření a financování společnosti, vytváření procesů a služeb a nového internetového portálu. Má doména je svět technologií, efektivních digitálních služeb, start-up projektů a podpora Petrovi a ostatním našim kolegům v projektu ProJistotu.cz a mateřské firmy Finovatis s.r.o.

Naše mise a motto

Přinášíme Vám zcela novou formu finančního poradenství - naprosto objektivní a nezávislé srovnání životního pojištění s finančním benefitem včetně následného servisu. Měníme svět finančního poradenství k lepšímu.

Celý web jsme tvořili tak, aby mu rozuměl opravdu každý. Cílem bylo vytvořit stránku, která bude jasná a přehledná. Jelikož chceme zároveň bojovat s anonymním finančním prostředím, je tu pro Vás klientská linka a Váš zkušený osobní poradce, který Vám kdykoliv poradí.

Bude nám ctí být Vaší životní jistotou.
Vaše Jistotka

Jistota pro Vás je zásadou společnosti FINOVATIS s.r.o.

Společnost proto přišla s inovativní myšlenkou, jak jednoduše pomoci lidem s vlastní volbou životního pojištění.


Jistotka Vám pomůže s nezávislým výběrem pojištění dle vlastních možností či potřeb a následně nabídne i jednoduché objednání zvoleného pojistného krytí. To vše z tepla domova a s jedinečným finančním bonusem.

Provozovatel

Finovatis, s.r.o.
Petrská 1426/1
110 00 Praha 1

IČ 05056586
DIČ CZ05056586

Spojte se s námi!

Všechna práva vyhrazena © ProJistotu.cz 2019