info@projistotu.cz
772 00 10 20 PO - PÁ 8:00 – 17:00
jediný nezávislý a spolehlivý online srovnávač životního pojištění

Věděli jste, že …

výběr a sjednání životního pojištění, nezabere více jak pár minut?

Maxima MaxJistota

Pojištění MaxJistota je formou rizikového životního pojištění, u kterého cenu pojistného neovlivňuje věk ani pohlaví. Z toho důvodu je MaxJistota velmi atraktivní především pro starší klienty.

Detail produktu

MetLife TrendLife 1.1

Pojištění TrendLife je rizikové životní pojištění zaměřené zejména na možnost pojištění úvěrové asistence s kratší dobu placení pojistného. Tento produkt odměňuje klienty za zdravý životní styl a je navržen bez spořících či investičních složek.

Detail produktu

NN Život

Uzavřením tohoto rizikového životního pojištění, pojistíte kompletně celou rodinu. Pojištění se může vztahovat na dva dospělé a až na 10 dětí.

Detail produktu

NN Smart

Produkt je podobný s NN Život. Jeden z rozdílů je možnost investiční složky. Hodí se tak i pro klienty, kteří si chtějí vytvořit finanční rezervu. Tato forma pojištění se maximálně přizpůsobí vašim životním potřebám.

Detail produktu

ČPP Rizikovka

Rizikovka je rizikové životní pojištění pro celou rodinu s možností vlastní volby rizik. Nabízí velké množství výhod a čerpání bonusů. Výhodou tohoto produktu je pojištění dopravních nehod a progresivní plnění u rizik denního odškodného úrazem a hospitalizace.

Detail produktu

UNIQA DOMINO Risk

Životní pojištění DOMINO Risk si můžete sestavit na míru a to podle aktuálních potřeb. A když ve vašem životě nastane změna (například sňatek, narození dětí) nebo dojde na finanční závazky (hypotéka), můžete jej dané situaci přizpůsobit.

Detail produktu

ČPP Evoluce PLUS

Investiční životní pojištění Evoluce PLUS se vám přizpůsobí za každé životní situace. Propojí jednou pojistnou smlouvou životní i neživotní rizika a speciálními riziky ochrání i Vaše děti. Tento produkt má jedno z nejlepší připojištění invalidity na trhu.

Detail produktu

Kooperativa Na přání

Jednoduchost, srozumitelnost a variabilita jsou hlavní přednosti nového životního pojištění od pojišťovny Kooperativa, produktu NA PŘÁNÍ. Klient si může vybrat mezi čistě rizikovou nebo investiční variantou. Jako perličku si může zvolit vlastní osobní název svého pojištění, pod kterým s ním pojišťovna bude vést veškerou komunikaci.

Detail produktu

KB Elán

ELÁN je rizikové pojištění bez investiční složky, platíte pouze za pojistnou ochranu. Výhodou tohoto pojištění jsou také příznivé sazby, jednoduchost sjednání a nulové administrativní poplatky za sjednání či změny pojistné smlouvy.

Detail produktu

Jistota pro Vás je zásadou společnosti FINOVATIS s.r.o.

Společnost proto přišla s inovativní myšlenkou, jak jednoduše pomoci lidem s vlastní volbou životního pojištění.


Jistotka Vám pomůže s nezávislým výběrem pojištění dle vlastních možností či potřeb a následně nabídne i jednoduché objednání zvoleného pojistného krytí. To vše z tepla domova a s jedinečným finančním bonusem.

Provozovatel

Finovatis, s.r.o.
Petrská 1426/1
110 00 Praha 1

IČ 05056586
DIČ CZ05056586

Spojte se s námi!

Všechna práva vyhrazena © ProJistotu.cz 2019